Bakon Horkovzdušná stanice 870A

Cena:

6 050

Vývoj ceny

Hlídat cenu

Popis produktu Bakon Horkovzdušná stanice 870A: Stolní rework stanice vynikající kvality, zaručené pečlivostí výrobce Bakon. Typ použitého membránováho kompresoru vykazuje oproti ostatním systémům plynulejší chod a vyšší průtok vzduchu při zatí... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem HotAir CZ, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem HotAir CZ popsal.
Skladem

Bakon Horkovzdušná stanice 870A - popis

nahoru

Stolní rework stanice vynikající kvality, zaručené pečlivostí výrobce Bakon. Typ použitého membránováho kompresoru vykazuje oproti ostatním systémům plynulejší chod a vyšší průtok vzduchu při zatížení - zúžení ústí trubice po nasazení rework nástavce. Při pájení BGA obvodů doporučujeme využít právě této vlastnosti a nastavovat maximální výkon kompresoru a nižší teplotu namísto vyšší teploty spojené s nízkým průtokem vzduchu.
Nastavení parametrů je možné provést níže popsanými tlačítky na čelním panelu přístroje stejně jako duplikovanými ovládacími prvky přímo na hotair rukojeti.

Příkon ohřevu teplého vzduchu činí 550W a spolu s velmi přesným a pružným digitálním řízením teploty je systém schopen plnit nároky na teplotní stabilitu během pájení bezolovnatým procesem (lead-free pájení). Pro srovnání uvádíme, že příkon horkovzdušné spirály u většiny ostatních stanic je 320W. Aktuální teplota horkého vzduchu je měřena teplotním čidlem integrovaným na topné spirále a je zobrazována na LED displeji. Nastavování požadované teploty se provádí stiskem tlačítek HI a LO buď na panelu nebo přímo na rukojeti. Průtok vzduchu je ovládán stiskem tlačítka AIR a to v 5 úrovních. Aktuální nastavený výkon kompresoru je indikován pravou cifrou segmentového LED zobrazovače číslicemi 1-5. Každý stisk tlačítka AIR inkrementuje výkon o jeden stupeň. Ocelový tubus, na který se nasazují jednotlivé pájecí nástavce je zakončen vrtulovitě natočenými lamelami, které zajišťují deturbulaci proudění ohřátého vzduchu. Nástavce pro směrování toku vzduchu jsou kompatibilní s ostatními stolními systémy. Hmotnost ruční části stanice je 120g.

Tato rework stanice je kromě funkce páječky a odpáječky vhodná díky široké paletě volitelných nástavců a teplotního rozpětí regulace také jako svářečka plastů.

Součásti balení: držák hotair rukojeti, horkovzdušné trysky o průměru 4.4 a 7.5 mm (kruhový průřez CN2044, CN2075)

Tato pájecí stanice je kompatibilní s širokou nabídkou horkovzdušných nástavců.


Parametry výrobku: Typ: stolní , Výkon horkovzdušné spirály: 550 W , Ovládání teploty vzduchu: digitální (tlačítky) , Ukazatel teploty horkého vzduchu: digitální (displej) , Rozsah regulace teploty horkého vzduchu: 180 - 480 °C , Typ generátoru foukaného vzduchu: membránový kompresor , Průtok vzduchu (regulovatelný): 7 - 23 l/min , Ovládání průtoku vzduchu: digitální (tlačítky) , Ukazatel průtoku vzduchu: digitální (displej) , Funkce prodloužení životnosti spirály horkého vzduchu: ne , Mikropájka: ne , Desolder: ne , Odsávání zplodin od hrotu mikropájky: ne , Vakuová pinzeta: ne , Předehřev: ne , Laboratorní zdroj: ne , Hmotnost stanice [kg]: 3.4 kg , Hmotnost ruční části [g]: 120 g , Napájecí napětí: 230V/50Hz , Rozměry (šířka - výška - hloubka) [mm]: 160-145-225 mm ,

Výrobce Bakon

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bakon Horkovzdušná stanice 870A užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Čisticí stroje nebo Elektrocentrály, Kompresory, Lanové navijáky.

Nejlevnější Bakon Horkovzdušná stanice 870A akční ceny - Levné Bakon Horkovzdušná stanice 870A

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Bakon Horkovzdušná stanice 870A stojí 6 050 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Bakon Horkovzdušná stanice 870A najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Páječky - příslušenství.